5 idėjos, kaip visam laikui išsaugoti brangiausius vaikystės prisiminimus

Patyrę tėvai žino, kad auginant vaikus dienos, kupinos džiaugsmų, ir, kartais, vargų, lekia greit, tad įsimintinas akimirkas gera prisiminti ir po daugelio metų. Įamžinti vaikų augimą ir bėgant metams nepamiršti jų išdaigų, pirmųjų kartų bei mielų momentų padėti gali vaiko augimo knyga. Siūlome 5 idėjas, kuo užpildyti fotoknygą, tačiau net neabejojame, kad kūrybos metu jų kils dar daugiau.

#1 Vaiko žodynėlis

Koks buvo pirmasis mažylio žodis? Mama, tėtis, o gal...Micius? Pasižymėkite, kada kokį žodį mažylis tarė pirmą kartą, kokius juokingus kasdienius žodžius ar naujadarus sugalvojo, kaip vadino artimuosius ar yra nutikę linksmų kurioziškų situacijų?

#2 Augimas

Seniau populiaru ūgį buvo žymėti įrėžiant brūkšnelį durų staktoje, tačiau namų interjerą išsaugoti galite šiuo augimo požymius rašant lentelėje fotoknygoje. Pažymėkite kintantį vaiko ūgį, svorį, išvaizdos pasikeitimus: kada pirmą kartą apsilankė pas kirpėją, kaip keitėsi plaukų, akių spalva, į ką buvo ar darosi panašus? Kieno iš artimųjų bruožai ryškiausi vaiko išvaizdoje?

#3 Pirmieji kartai ir juokingi atsitikimai

Įamžinkite pirmuosius mažylio kartus, tai – pirmoji košė, pirmas kartas ant puoduko, pirma kelionė, pirmas susitikimas su seneliais, pirmasis vizitas pas šeimos draugus. O kur gi pirmieji talentai? Kam mažylis gabus nuo pat mažens? Tokios detalės laikui pasimiršta, būtinai tai įamžinkite, garantuojame, bus smagu prisiminti ateityje.

#4 Gimtadienio palinkėjimų knyga

Sukurkite išskirtinę sveikinimo knygą – sudėkite gražiausias akimirkas iš prabėgusių metų chronologine tvarka, pridėkite artimųjų nuotraukas ir palinkėjimus. Palikite tuščią puslapį, kuriame galėsite rašyti linkėjimus šventės dieną ar įklijuoti momentinę nuotrauką.

#5 Hobiai ir darželio/mokyklos atsiminimai

Jau ūgtelėjusiems vaikams bus įdomu drauge kurti mėgiamų hobių bei darželio ar pradinės mokyklos atsiminimų knygą. Pirmosios šokių pamokos, pirmasis pataikytas metimas į krepšį – juk pirmieji kartai patys įsimintiniausi. O kur dar rungtynių ar konkursų akimirkos. Nepamirškite įamžinti grupės ar klasės draugų, parašykite, su kuo geriausiai sutardavo, kokius žaidimus žaisdavo, kokį žaislą labiausiai mėgo ar apie kokią profesiją ateityje svajojo.

Tai tik kelios iš daugybės idėjų, kaip įdomiai įamžinti vaiko augimą. Kurkite ilgam išliekančius prisiminimus ir išsaugokite brangias šeimos akimirkas originaliai!